הספרים שלנו

בילדותי כשהייתי פותח מתנה ומגלה שיש ספר חדש בפנים הייתי רץ איתו בהנאה למקום בו אוכל לדפדף ולקרוא בו. כל ספר היווה עולם חדש, הייתי מפליג בדמיון והייתי רואה את העלילה בעיני רוחי, גם בקריאה שנייה ושלישית התגלו להן חוויות חדשות נוספות.

כיום, כשאני כותב ספר ילדים, אני מכוון לכך שהקורא הצעיר יוכל לחוות וליהנות מהעלילה הצבעונית ומלאת הדמיון כפי שאני עשיתי בילדותי.

ירקות הקסם

כמו ילדים רבים, גם שחר לא אהב לאכול ירקות. עד שבארוחת ערב אחת, לקח אותו אבא להרפתקה קסומה, ששינתה הכל…

בספר "ירקות הקסם" מציע המחבר גישה חדשה ומקורית לעודד את ילדכם לאכול ירקות בשיטה המבוססת על יצירת עניין וחיבור חווייתי לארוחה מזינה. לצד איורים מרהיבים, מתאר הסיפור כיצד הפכו שחר ואביו באורח פלא לגמדים ויצאו למסע על גבי טרקטור קסום…

באמצעות עלילה דמיונית, שבה כל ילד יכול לראות את עצמו, סוחף הספר את הקוראים לתוך חוויה מיוחדת ומרגשת לצד אכילת ירקות בריאים. שחר היה מאושר, אכל את הירקות ושר: "ירקות של קסם, ירקות מופלאים, הופכים ארוחה למשחק ילדים".

בלשי החיות
ותעלומת הכתר

כְּשֶׁהִגִּיעַ לַנָּהָר הָאַרְיֵה הַנִּכְבָּד ,
הוֹרִיד אֶת הַכֶּתֶר וְהִנִּיחוֹ בַּצַּד.
כְּשֶׁיָּצָא הִתְנַגֵּב, שָׁרַק וְחָלַם,
לְפֶתַע רָאָה שֶׁכִּתְרוֹ נֶעֱלַם…
"גָּנְבוּ לִי אֶת הַכֶּתֶר," הִשְׁתּוֹלֵל וְצָרַח,
"הָיָה פֹּה גַּנָּב שֶׁלָּקַח וּבָרַח!"

אריה מלך החיות בטוח שהבין מיד לאן נעלם הכתר שלו. אך במסע החיפושים הוא לומד מבלשי החיות לקח חשוב: הדברים אינם תמיד כפי שהם נראים. 

הספר "בלשי החיות ותעלומת הכתר" מעודד את הילדים לחקור, לשאול שאלות, להימנע משיפוטיות ותמיד להקשיב בסבלנות ולחשוב לפני שמחליטים.